Dla początkujących Youtuberów

Cze 5, 2016 // By:Brands Media // No Comment

W ciągu ostatnich kilku lat dużą popularność zdobył seriws YouTube. Pozwala on na udostępnienie innym internautom nagranych przez siebie filmów. Dla wielu osób YouTube jest jedynym źródłem utrzymania, bo zarabiają ogromne pieniądze na reklamach. Jednak nie jest to duża grupa, szczególnie w porównaniu do twórców zajmujących się tym amatorsko i chcących zdobyć większą rzeszę fanów. Nie jest to proste zadanie o czym przekonał się chyba każdy kto zaczął udostępniać filmy na swoim kanale. Dlatego dam Wam teraz kilka rad od siebie.

Oczywiście z góry zakładam, że Twoje filmy są rzeczywiście dobre i zbierają pozytywne oceny. To jest absolutna podstawa, bo ciężko zdobyć widzów, tworząc słabe filmy.

Mamy już jasność co do jakości filmów, więc teraz czas na główną część, czyli porady. Ważną sprawą jest dobry kontakt z widzami, czyli odpowiadanie na ich komentarze, lub stworzenie swojej strony na Facebooku. Filmy które tworzysz powinny sprawiać Ci przyjemność i dotyczyć tematów którymi się interesujesz, bo z pewnością polepszy to na odbiór Twojego dzieła. Pamiętaj także o tym by filmy wrzucać regularnie, bo to świadczy o tym, że dbasz o swoich widzów.

To wszystkie podstawowe porady z mojej strony, życzę powodzenia w tworzeniu!

About Brands Media

Browse Archived Articles by Brands Media

Leave a Comment

Your email address will not be published.