Słodycze z USA

Cze 27, 2016 // By:Brands Media // 1 comment

Oglądając amerykańskie filmy lub seriale, zdarzy nam się dostrzec jakie, to przeróżne słodycze spożywają ich bohaterowie. Niestety w naszym kraj przez długie lata nie było dostępu do niektórych słodkości. Dzisiaj to się zmienia i coraz częściej możemy zamówić je przez internet. Jeśli jednak zdecydujemy się na zamówienie, to musimy zdać sobie sprawę z tego, że nie łatwo będzie nam zamknąć listę zakupów. Patrząc na ilość dostępnych słodyczy z USA, mamy zamiar kupić je wszystkie, ale spokojnie. Lepiej zamówić kilka sztuk i stopniowo sobie dogadzać. Takie przyjemności warto rozłożyć sobie w ratach.

 

A więc na jakie słodkości w ogóle warto zwrócić uwagę? Można by długo wymieniać. Dlatego zostaną tu przedstawione tylko te najciekawsze i pewnie wielu osobom znane.

BabyRuth – niesamowicie słodki batonik, a to wszystko dzięki nadzieniu karmelowo–nugatowym. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych batoników w USA, można nawet się posunąć do stwierdzenia, że jest on kultowy.

Produkty Hershey’s – chyba każdy o nich słyszał albo co najmniej widział ich w jakimś filmie. Są najbardziej rozpoznawalną marką po drugiej stronie oceanu. Nie spróbować ich, to istny grzech. Zjedzenie czekolady ich produkcji gwarantuje chęć zjedzenia następnej i następnej… Nie jest łatwo się oderwać. W ofercie mają także różnego rodzaju syropy do naleśników, a nawet płatki śniadaniowe.

 M&M’s – w Polsce mamy bardzo mały wybór tych słodyczy. W USA dostępne są m.in. precle w czekoladzie, migdały w czekoladzie, ciasteczk urodzinowe, ciasteczka, o smaku miętowych, a nawet z masłem orzechowym. Wybór jest ogromny, a każdy z nich ma swój wyjątkowy smak, którego ciężko doszukiwać się w innych podobnych produktach.

OREO – jedne z najpopularniejszych ciastek w naszym kraju, posiada kilka odmian za oceanem, które warto sprawdzić. Najciekawsze, to chyba te o smaku brownie. Chociaż OREO z kremem malinowym, to też bardzo ciekawa pozycja warta dopisania do naszej listy zakupowej.

Jelly Belly – fasolki! Każdy polubi ich fasolki, które doczekały się wielu odmian. Ciężko je nawet wymienić, bo jest ich tak wiele, że śmiało, można pomyśleć jakiś smak, a na pewno znajdziemy fasolki o tym smaku. W swojej ofercie posiadają także fasolki znane z filmu o Harrym Potterze.

Masło orzechowe – doskonale znane z wielu filmów masło orzechowe, jest jednym z najpopularniejszych produktów śniadaniowych.

To, że amerykanie uwielbiają jeść pewnie, wszyscy wiemy, wszystkiego musi być dużo i w różnych smakach, aby każdy czuł się zadowolony. Nawet napoje mają w kilkunastu odmianach, bo przecież jeden to zdecydowanie za mało. Na pewno jest w czym wybierać.
Na szczęście w Polsce powstaje coraz więcej firm, które zajmują się sprowadzaniem słodyczy z zagranicy i sprzedażą u nas. Oferta stopniowo się powiększa, więc za jakiś czas nie będzie u nas trudno o jakiekolwiek słodycze. Kiedyś było to nie do pomyślenia, ale wszystko się zmienia.
Jeśli chodzi o ceny słodyczy, to są one bardzo zróżnicowane, ale zdecydowanie warto wydać każdą złotówkę na słodycze z USA. Zamawiając tego rodzaju produkty, dajemy dzieciom możliwość spróbowania czegoś zupełnie nowego czegoś, czego nie ma u nas, a dorośli mają możliwość spełnienia swoich dziecięcych marzeń.

About Brands Media

Browse Archived Articles by Brands Media

Comment (1) | Leave a comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.