Szalona impreza urodzinowa

Cze 29, 2016 // By:Brands Media // No Comment

Nie wiesz czym znowu zaskoczyć gości? Spokojni, my mamy kilka pomysłów, które rozruszają Twoją imprezę urodzinową. Oczywiście, dobre wino i tort to fajna tradycja, ale niestety tą konfiguracją nikogo nie zaszokujesz. Jeśli tym razem chcesz czegoś więcej – kończysz 25, 30 czy 40 urodziny i czujesz, że czas zrobić coś szalonego, to koniecznie postaw na oryginalną imprezę. Będziesz mieć świetne wspomnienia, a znajomi na zawsze zapamiętają Cię jako jedną z najlepszych imprezowych organizatorek.

Szalone lata 70.

Nie da się ukryć, że czas lat 70. to bardzo kolorowa dekada, którą coraz częściej wybiera się na motyw przewodni firmowych, i nie tylko, imprez. Ty też możesz taką urządzić – oczywiście nie musisz ograniczać się do konkretnego rocznika. Bliższe Twojemu sercu są lata 20. albo 90.? Żaden problem. Zadbaj jedynie o to, aby goście mieli przebrania, które pasują do danej dekady, utwórz odpowiednią playlistę i koniecznie sprawdź, jakie w tamtych czasach były ploteczki, najmodniejsze gwiazdy, etc. Udekoruj mieszkanie plakatami (jeśli to lata 90.) i po prostu zadbaj o klimat. Przenieście się do przeszłości, powspominajcie stare czasy, a później po prostu dobrze się ze sobą bawcie.

Morze, fale i muszelki

Jeśli do najbliższego, morskiego kurortu masz kilkadziesiąt, albo i więcej, kilometrów to koniecznie postaw na imprezę, dzięki której stworzysz plażowy klimat w swoim mieszkaniu. Obowiązkowy strój? Bikini. Na nogach japonki i klapki, do picia pyszne drinki z palemką, a zamiast krzeseł – leżaki. Możesz wpleść też gdzieś motyw parawanu. W menu powinny znaleźć się ryby i owoce morza, a na podłodze… Jeśli tylko masz dostatecznie dużo odwagi – duuużo piasku, takiego morskiego, po którym można chodzić na boso. Twoi goście będą zachwyceni i zszokowani, w końcu jak dostarczyć kilkadziesiąt kilogramów piasku na 10 piętro wieżowca, znajdującego się w centrum Warszawy? Wszystko da się zrobić, trzeba tylko mieć sporo odwagi, szczególnie ze względu na późniejsze sprzątanie.

Idź postrzelać!

Masz dosyć tego, że wszyscy dookoła Cię denerwują? Nie wiesz jak wyzwolić agresję, która od jakiegoś czasu ciągle w Tobie wzrasta? Nie chcesz organizować kolejnej imprezy? Spokojnie, może w zamian za to, po prostu postrzelasz do swoich gości? Oczywiście tak, aby nie zrobić im krzywdy. Wybierzcie się na paint ball. Na „poligonie” wyszalejesz się, zgubisz trochę kilokalorii, a poza tym będziesz mogła poczuć się jak prawdziwy snajper. To bardzo odprężająca, a jednocześnie integrująca rozrywka. Dzięki organizatorom, którzy zaplanują kilka scenariuszy gier, będziecie musieli ze sobą współpracować, aby po chwili grać w przeciwnych drużynach. Oczywiście, po takich emocjach, złość pójdzie w zapomnienie, a każdemu z uczestników będzie należał się drink.

Urodzinowa impreza nie musi być nudna. W zależności od tego ile masz czasu, możesz zorganizować naprawdę niesamowite przyjęcie. Jeśli nie czujesz się w tym najlepiej, to zleć „brudną robotę” specjalistom, którzy na co dzień zajmują się organizacją imprez. Dzięki temu będziesz mogła dobrze się bawić bez obaw, że coś pójdzie nie do końca po Twojej myśli.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Krokodyl i przyjaciele zajmującą się organizacją imprez.

About Brands Media

Browse Archived Articles by Brands Media

Leave a Comment

Your email address will not be published.