Kolorowe fasolki

Categories: Biznes i ekonomia.

Paź 25, 2016 // By:Brands Media // 2 komentarze

Słodycze z Ameryki to prawdziwy hit w europejskich sklepach. W ostatnich latach pojawiły się również w naszym kraju. Polacy smakują zupełnie nowych słodyczy i poznają dotąd nieznane ich odmiany.
W dzisiejszym artykule przedstawimy najciekawsze propozycje, których nie można sobie odmówić.

Jelly Belly Bean Boozled

Kultowymi słodyczami, których trzeba spróbować są fasolki Jelly Belly Bean Boozled. To nie są zwykłe smakołyki, lecz magiczne fasolki pełne niespodzianek. Cała zabawa polega na tym, iż mają one różne kolory, a każdy z nich ma przypisane dwa smaki. Wybierając czerwoną fasolkę można być bardzo miło zaskoczonym i poczuć w ustach truskawkę, jednak może ona również smakować jak robaki.
Innymi wyszukanymi smakami w Jelly Belly Bean Boozled fasolki wszystkich smaków są wymiociny, nawilżone chusteczki, psia kupa, stare skarpety oraz spleśniały ser.

Fasolki Harry Potter

Każdy fan Harrego Pottera wie, że bohaterowie jedli kolorowe fasolki wszystkich smaków. Fasolki Harrego Pottera można kupić i zachwycać się ich smakiem w swoim domu, aby poczuć się jak młodzi czarodzieje w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
Fasolki Harrego Pottera przybierają zupełnie inne smaki, niż te, które można znaleźć w opakowaniu Jelly Belly Bean Boozled. Niestety w tym rodzaju słodyczy smakosza czekają tylko i wyłącznie niespodzianki, ponieważ kolory w żaden sposób nie podpowiadają jaki smak ma fasolka. W pudełku można znaleźć jagody, gluty, zielone jabłuszko, brud, woskowina uszna, trawa, arbuz, a nawet zgniłe jajko.

Gdzie sprawdzają się takie słodycze?

Amerykanie uważają, że kolorowe fasolki wszystkich smaków najlepiej sprawdzają się na spotkaniach towarzyskich. Są doskonałym umileniem czasu, ponieważ prowokują robienie min, wyrażanie emocji oraz komentowanie „wyszukanych” smaków.
Niestety w Polsce kolorowe fasolki wszystkich smaków jeszcze nie do końca się przyjęły, ale znalazły całkiem spore grono zwolenników, którzy analizują ich smaki.

Cukierek albo psikus

Czy cukierek może być psikusem? Zdecydowanie tak! Osoby chcące zrobić niespodziankę dzieciom odwiedzającym ich domy w Halloween powinny zaopatrzyć się fasolki wszystkich smaków. Oczywiście dając dziecku jednego cukierka nie ma się pewności, że smak będzie smaczny lub mniej smaczny, ale warto spróbować.

Czy fasolki można podawać dzieciom?

Kolorowe fasolki są w pełni bezpieczne i można je podawać najmłodszym. Dla dzieci takie fasolki są podwójną frajdą, ponieważ mogą poczuć wiele niespotykanych smaków i spróbować jak smakuje coś, czego nigdy wcześniej nie jadły lub nie miały okazji spróbować tego pod postacią słodyczy.

About Brands Media

Browse Archived Articles by Brands Media

Comments (2) | Leave a comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.