Niezapomniany wieczór kawalerski? To nic trudnego

Lis 25, 2016 // By:Brands Media // 1 comment

W życiu każdego są takie imprezy, które powinny na zawsze pozostać w pamięci wszystkich uczestników. Osiemnastka, zdanie matury czy studniówka to imprezy, które zawsze będziemy wspominać. Kiedy jesteśmy trochę starsi, dochodzi do tego kompletu jeszcze jedna okazja. Mowa oczywiście o ślubie. Zazwyczaj wesele jest tym wydarzeniem, które chętnie się wspomina i ma się z niego pełno zdjęć czy filmów. Zanim jednak staniemy na ślubnym kobiercu, musi się odbywać wieczór kawalerski.

Ludzie mają różne preferencje, niektórzy nie potrzebują wielkiego szumu i wystarcza im zwykłe spotkanie w gronie najbliższych znajomych, dla innych to okazja, którą trzeba zorganizować z rozmachem. Niezależnie od tego, do której grupy osób należymy, warto przemyśleć, co zrobić, aby ten wieczór był niezapomniany. W dzisiejszych czasach mamy mnóstwo możliwości. Wieczór kawalerski nie musi być zwyczajną imprezą, można zadbać o dodatkowe atrakcje. Ofert takich wieczorów jest naprawdę sporo. Przyjrzymy się niektórym z nich.

Wspólne strzelanie

Wystarczy zebrać kumpli i wyruszyć na przygodę. Paintball zdobył w Polsce popularność już jakiś czas temu. Dwie drużyny ubierają się w kombinezony ochronne, dostają broń, której za amunicję służą kulki wypełnione farbą i zabawa się zaczyna. Przebieg tej zabawy może być różny, wszystko zależy od celu, który się wybierze. Może to być zdobycie flagi przeciwnika, eliminacja całej drużyny czy dobiegnięcie do określonego punktu. To nie tylko świetna atrakcja, ale także możliwość integracji i porządna dawka adrenaliny. Można się wykazać sprytem, poruszać na świeżym powietrzu czy po prostu dobrze bawić. Wieczór kawalerski na paintballu na pewno zostanie zapamiętany, a może nakłoni nas do tego, żeby stworzyć drużynę i częściej organizować pojedynki.

Wieczór kawalerski na quadach

Innym sposobem na mocne wrażenia, jest wybranie się na rajd quadami. To bardzo wytrzymałe pokazy, które pokonają nawet najbardziej wymagające trasy. Ich prowadzenie nie jest trudne, wystarczy krótkie szkolenie i można ruszać w drogę. Trasy zazwyczaj są wzbogacone o przeszkody i nierówności, co dodatkowo pozwala się wykazać. To także spora dawka emocji, bo nigdy nie wiadomo, co może spotkać nas podczas trasy. Może nasz quad utknie w błocie i będzie trzeba go wspólnie wyciągać? Nigdy nie wiadomo. Jedno jest pewne rajd na quadach to świetny pomysł na wieczór kawalerski. Mocne wrażenia i świetna zabawa w męskim gronie – czego chcieć więcej?

Impreza tematyczna

Jeśli jednak nie odczuwamy potrzeby, żeby nas wieczór kawalerski był zastrzykiem adrenaliny, możemy postawić na zorganizowanie imprezy. Nie musi to jednak być zwykłe spotkanie przyjaciół czy wspólne wyjście na miasto. Można pomyśleć o zorganizowaniu imprezy tematycznej. Obecnie wiele firm oferuje takie usługi. Możesz urządzić wieczór kawalerski razem z firmą krokodyl-imprezy.pl w stylu retro czy zorganizować detektywistyczną wycieczkę po ulubionych pubach, gdzie będą na nas czekać wskazówki do rozwiązania zagadki. Pole manewru jest naprawdę spore i wszystko zależy od naszych upodobań. Najważniejsze, żeby pan młody i jego goście dobrze się bawili. Wieczór kawalerski to koniec pewnego etapu w życiu i warto zadbać o to, żeby był niezapomniany.

About Brands Media

Browse Archived Articles by Brands Media

Comment (1) | Leave a comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.