Architekci

Categories: Dom i ogród.

Lis 20, 2016 // By:Brands Media // 1 comment

Niezapomniany wieczór kawalerski? To nic trudnegoProjektowanie wnętrz jest jednym z największych przedsięwzięć jakie towarzyszą każdej osobie, która chce zamieszkać „na swoim”. Ciekawa aranżacja będzie umilać każdy dzień i dlatego warto zaangażować się w wykonanie projektu.

MO Architekci

Przeglądając realizacje architektów z Poznania można znaleźć wiele ciekawych koncepcji. Jednak na szczególną uwagę zasługują MO Architekci, którzy kierują się stylem oraz nieprzeciętnymi pomysłami. MO Architekci to zespół dwóch młodych osób pasjonujących się swoim fachem od wielu lat. Zainteresowania architektów zostały podparte ukończonymi studiami, kursami oraz wykonanymi projektami.

Realizacje pracowni MO Architekci

W tym artykule chcielibyśmy poprzeć teorię praktyką, czyli zaprezentować przykładową realizację biura MO Architekci. Wybraliśmy mieszkanie, o jakim marzy większość Polaków. Lokal jest zlokalizowany przy ulicy Przemysłowej w Poznaniu.

mieszkanie-z-przewaga-bieli-znak-wodny

To klasyczne połączenie kolorów doskonale sprawdza się we wszystkich wnętrzach.

meble w stylu skandynawskim

Wracając każdego dnia do mieszkania, które jest przestronne, słoneczne i jasne można zrelaksować się i odpocząć.

jakie obrazy zawiesić nad białą kanapą

Mieszkanie, w którym przeważa biel MO Architekci proponują uzupełnić nowoczesnymi obrazami. Dzieła powinny pasować kolorystycznie do innych elementów wystroju. Ważne są również obramowania, które sprawiają, że obrazy są wyróżnione na tle ściany i pasują do dodatków zamieszczonych w pobliżu.

Sypialnia w stylu skandynawskim

Nie można zapomnieć o innych miejscach w mieszkaniu. Sypialnia powinna być spójna z resztą mieszkania. W tym przypadku elementem łączącym jest kolorystyka, obrazy, meble oraz lampy.  Powyżej można zauważyć jak MO Architekci zaprojektowali kolejną nieprzeciętną część domu.

Dlaczego warto zadbać o spójność stylów?

Aranżacja wnętrz to trudna specjalizacja polegająca na połączeniu wizji właściciela mieszkania z zamysłem architektów. Wielokrotnie zdarza się, że zleceniodawca chce uzyskać konkretny efekt, ale zupełnie nie wie jak to zrobić. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z realizacją cudzych marzeń. Dbałość o spójność stylów to zadanie, które zdecydowanie należy do osób, które doskonale znają rynek i potrafią połączyć wiele elementów ze sobą. Nieumiejętne łączenie mebli, kolorów, czy dodatków skutkuje brakiem zadowolenia oraz nieustannymi zmianami koncepcji projektów.

Zaufanie, a aranżacja wnętrz

Osoby, które miały przyjemność współpracować z architektami doskonale wiedzą, że proces planowania, wykonywania oraz realizacji projektu jest bardzo długi i żmudny. Nieunikniona jest współpraca z architektami oraz zaufanie, które pozwala na kreatywność oraz twórczość. Zleceniodawca będący otwarty na propozycje architektów może być pewny, że efekty współpracy będą widoczne przy każdym powrocie do mieszkania.

 

About Brands Media

Browse Archived Articles by Brands Media

Comment (1) | Leave a comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.