Planujesz imprezę firmową w Poznaniu? Wybierz Paintball!

Gru 16, 2016 // By:Brands Media // No Comment

Zacznijmy od tego, że z gier zespołowych można wyciągnąć bardzo wiele korzyści.
Przede wszystkim Uczymy się pracy w grupie, wspólnej pomocy, zaufania i wyrozumiałości do innych osób. Umożliwia to na budowanie silnych więzi i trwałych relacji.

Tylko dobrze zgrana drużyna jest w stanie osiągnąć wysokie rezultaty zarówno w sporcie, jak i w biznesie, więc trzeba skoncentrować się na pracy nad tym, by takową drużynę stworzyć.

Jednym z bardzo ciekawych sposobów na zbudowanie dobrze dobranego zespołu jest Paintball.
Jest to gra zespołowa przeznaczona dla każdego, grać mogą osoby dorosłe, młodzież oraz dzieci. Każdy zawodnik otrzymuję niezbędny sprzęt w postaci specjalnego markera (karabinu) oraz kombinezonu ochronnego. Pociskami są specjalne kulki wypełnione farbą o różnych kolorach. Miejscem, w którym gra się w paintball są specjalnie stworzone pola, które posiadają swoiste kryjówki oraz pułapki, są to często lokalizacje umiejscowione w lesie lub na obrzeżach miasta.
Rozgrywkę można podzielić na kilka rodzai, do najpopularniejszych należą:

Flaga – Drużyny są zlokalizowane naprzeciwko siebie, zawodnicy mają za zadanie zdobyć flagę przeciwników i dostarczyć ją do własnej bazy.paintball na imprezie firmowej
Deadmatch – Jest to rozgrywka, w której wszyscy są dla siebie przeciwnikami i wygrywa ten, kto nie zostanie trafiony.
Odbicie zakładnika – Jeden z uczestników zostaje przydzielony jako zakładnik w drużynie A, zadaniem drużyny B jest odbicie zakładnika.

Gracze mogą poczuć się jak żołnierze podczas strzelanin lub aktorzy z filmów akcji.
Jest to niewątpliwie spełnienie marzeń wielu mężczyzn tych starszych jak i tych młodszych. Zespół, którego uczestnicy trafią więcej przeciwników wygrywa. Gra zapewnia mnóstwo zabawy oraz adrenaliny.

W dyscyplinie tej rozgrywane są ligi oraz imprezy zamknięte (turnieje), na których rywalizują profesjonalne kluby.
Rozgrywane są także imprezy otwarte. Na polu można wyprawić urodziny czy imieniny, wydaje się świetnym pomysłem, by postrzelać się ze szwagrem, kuzynem czy własnym tatą.
Ostatnim trendem są rozgrywki z okazji wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, co jest świetną alternatywą do wychodzenia „na miasto”. Ciekawym pomysłem jest także urządzenie imprezy służbowej na polu paintballowym.

Jeśli szukasz pomysłu na niezapomniany wieczór kawalerski sprawdź nasz artykuł [KLIK]rozrywka dla firm

Jeśli planujesz właśnie imprezę firmową to naprawdę świetnym pomysłem jest zebranie się współpracowników na polu paintballowym i rozpoczęcie rozgrywki. Z pewnością pomoże to rozluźnić atmosferę w firmie oraz znacznie poprawi relacje pomiędzy pracownikami, którzy poprawią umiejętności współpracy w grupie a jak wspominałem na początku z pewnością przeniesie się to na pozytywne rezultaty Twojej działalności. Rozgrywka wymaga wysiłku fizycznego, więc dobrym pomysłem po udanej grze jest grill. Pomoże nam w tym firma http://krokodyl-imprezy.pl/ która może przyszykuje dla nas całą imprezę od początku do końca.

Jeśli szukasz innego pomysłu na imprezę, odwiedź stronę krokodyl-imprezy.pl która pomoże nam w profesjonalnym zorganizowaniu imprezy w Poznaniu oraz zajmie się wszelkimi formalnościami.

 

jedzenie w terenie

 

About Brands Media

Browse Archived Articles by Brands Media

Leave a Comment

Your email address will not be published.