Najlepsze świece zapachowe

Categories: Lifestyle.

Cze 27, 2018 // By:Brands Media // No Comment

W dzisiejszych czasach żyjemy bardzo aktywnie i szybko, czerpiąc z życia garściami. Wiąże się to z dużą satysfakcją, ale często i ze stresem. Dobrze jest mieć swoją oazę spokoju, gdzie możemy się zrelaksować, zrzucić z ramion ciężar minionego dnia i naładować baterie na dalszy podbój świata. Niech takim miejscem stanie się nasz dom, w którym stworzymy odprężającą atmosferę i nastrój. Nic nie pomoże nam w tym lepiej, niż żywy ogień, tlący się w pięknych, kolorowych i aromatycznych świecach.

Zapachy świata

Szukając odpowiadających nam świec zapachowych lepiej nie sięgajmy po te najtańsze. Słabej jakości aromaty mogą przyprawić nas o ból głowy zamiast wprawić w dobry nastrój. Celując wyżej napotkamy niezwykłe świece zapachowe Woodwick. Są to najwyższej jakości naturalne woski o przepięknych barwach, otaczające drewniany knot, który paląc się wydaje dźwięki przypominające skwierczenie ognia w kominku! Wszystko razem zamknięte jest w eleganckim szkle. Paleta zapachów jest ogromna, począwszy od kwiatowych i owocowych kompozycji, w których zakochają się kobiety, poprzez męskie, drzewne i orientalne, aż po bardziej neutralne, czyste i zielne nuty.

Kolory tęczy

Świece Woodwick zachwycają kolorami, doskonale współgrającymi z zapachem wosku. Mieszanki zapachów, takie jak „Cozy Cabin” czy „Island Getaway” posiadają kilka barwnych warstw, które kolejno topiąc się ukazują następne upojne aromaty. Zgaszone zielenie, nasycony burgund czy delikatna i klasyczna wanilia – barwy świec cieszą oko i stanowią doskonałe dopełnienie wyglądu naszych wnętrz.

Uniwersalność świecy

Świeca zapachowa stała się klasycznym pomysłem na prezent. Zadbajmy o to, by obdarowywana osoba rzeczywiście cieszyła się z otrzymanego przedmiotu. Dobrej jakości świeca, stworzona z naturalnych wosków i unikalnego, drewnianego knota, na pewno ucieszy nawet najbardziej wybredne osoby. Wybierajmy zapachy, które najprawdopodobniej spodobają się obdarowywanym bliskim, możemy też zdecydować się na którąś z sezonowych mieszanek, które na pewno doskonale zgrają się z klimatem panującej aktualnie pory roku.

About Brands Media

Browse Archived Articles by Brands Media

Leave a Comment

Your email address will not be published.