Pokój junior suite – czym się charakteryzuje?

Categories: Turystyka i sport.

Paź 16, 2018 // By:Brands Media // No Comment

Planując podróż, niezależnie od okoliczności, kierujemy się komfortem. Dobierając zarówno środki transportu jak i miejsce do spania, szukamy optymalnej wygody. Rezerwując apartament w hotelu często możemy się spotkać z określeniem pokój junior suit – czego możemy oczekiwać?

Prywatnie czy służbowo?

Niezależnie od kontekstu i celu podróży istnieją dwa typy globtroterów. Pierwszy uwielbia planować, dopinać każdy szczegół podróży na przysłowiowy ostatni guzik. Ze znacznym wyprzedzeniem tworzy trasy dotarcia do interesujących go punktów. Drugi typ układanie schematu podróży traktuje z najwyższą niechęcią, gotowy przy najbliższej nadarzającej się okazji, z nieskrywaną ulgą, przenieść ciężar decyzyjny na kogoś innego. Niezależnie od tego do której grupy się zaliczamy – miejsce do spania znaleźć trzeba. Jak odnaleźć się w gąszczu trudnych do rozszyfrowania określeń?

Pokój junior suite – z czym to się je?

Tajemniczo brzmiące nazwy pokoi, które mamy do wyboru, potrafią niekiedy skutecznie odstraszyć. Tym bardziej, jeśli pokoje hotelowe, odwiedzamy raczej sporadycznie. Aby ominąć element konsternacji nomenklaturą hotelowych przestrzeni warto zgłębić temat już teraz, tak na wszelki wypadek . Czego zatem możemy się spodziewać widząc w ofercie hotelu tego typu nazwę?

Pokój junior suit to tak zwany mini-apartament, czasem nazywany również apartamentem. Decydując się na tego typu pokój możemy liczyć na przestronne i gustownie urządzone studio, które posiada dwie wydzielone strefy – sypialnianą oraz salon. Warto odnotować, że nie oznacza to, że nasz pokój będzie składał się z dwóch pomieszczeń, z oddzielną sypialnią i pokojem dziennym. W tego typu wnętrzach przywiązuje się dużą uwagę do zakreślenia wyraźnych granic pomiędzy obiema strefami, tak by część sypialniana zachowała intymny charakter. Nie jest to jednak oddzielny pokój.

Podróż niejedno ma imię

Dzięki temu zyskujemy wygodną przestrzeń w której, niezależnie od celu podróży, możemy odbywać spotkania biznesowe, bądź spędzić stylowy weekend we dwoje. W każdej sytuacji powinniśmy być zadowoleni z wyboru tego typu mini-apartamentu.  Zatem kotara niewiedzy opadła – czas na rezerwację!

About Brands Media

Browse Archived Articles by Brands Media

Related

Leave a Comment

Your email address will not be published.