Pogadajmy o brandzie!

Jako doświadczeni specjaliści z zakresu maerketingu chcemy dzielić się swoją wiedzą.

Branding

Branding to świadome kreowanie marki. Dzięki niemu wzrasta świadomość Twojej marki. Proces ten skutecznie wyróżnia markę spośród innych.

Branding to także historia marki. Przekaż swoim odbiorcom to co wiąże się bezpośrednio z Twoją firmą w sposób ciekawy. Bądź zaangażowany w kreowanie własnej marki.

Branding w Social Media

Media społecznościowe są dziś miejscem prezentowania swojej marki. Dotrzyj do tłumów za pomocą Social Media.

Facebook

To miejsce spotkanie ze zwykłymi ludźmi, przestrzeń pozwalająca na doatrcie do wielu grup jednocześnie. Tu najważniejsza jest aktywność i zaangażowanie

Twitter

Krotki i treściwe przekazy, które trafią do obiegu medialnego. Pokaż, że w kilku słowach potrafisz przekazać wszystkie najważniejsze informacje. Coś dla wymagających.

YouTube

Poznaj moc przekazu wideo. Budowanie marki za pomocą filmów to proces złozony i pracochłonny jednak niezwykle efektywny. Nakręć swoją markę i podziel się tym!

Techniki brandowania

Poznaj przykładowe techniki, które w znaczący sposób mogą pomoc twojej marce.

BRAND Visibility

Połączenie aktywności marki z brand journalismem i działaniami SEO/SEM. Działania ekspansywne i skuteczne - nastawione na wdioczność!

Marketing bezpośredni

Wszelkie formy promocji nastawione na bezpośredni kontakt z klientem. Działania, które bezpośrednio i namacalnie dotrą do danej osoby.

Marketing analityczny

Słupki, tabelki i cyferki, za którymi może kryć się odpowiedź. Technika, która jest istotna jednak powinna być raczej wsparciem dla innych.

Nasi partnerzy