Najlepsze rozwiązania Smart Home

Możesz sprawić, że Twój dom będzie bardziej przyjazny i znacznie bardziej zautomatyzowany, dodając urządzenia, które pomogą Ci żyć w wyższym komforcie i którymi możesz sterować z dowolnego miejsca. Smart Home devices, czyli urządzenia zaprojektowane, by ułatwić Ci życie, to komfort, bezpieczeństwo i efektywność energetyczna w jednym. 

Inteligentny dom kluczem do przyszłości

Inteligentny dom przyszłości możesz wprowadzić do każdego budynku mieszkalnego. Funkcje takie jak oświetlenie, ogrzewanie, komunikacja domofonowa zostały zaprojektowane tak, by kontrolować z domu jak i zdalnie. Smart Home blog dokładnie opisuje wykorzystanie technologii inteligentnego domu różnych producentów, byś mógł dowiedzieć się czegoś wartościowego i potrafił podjąć dedycje co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem smart. Na rynku znajdziemy wiele niezawodnych urządzeń, które ułatwiają życie, dbając o codzienny komfort i bezpieczeństwo. Inteligentne rozwiązania można dopasować do własnych potrzeb.

Ochrona

Twój dom to Twoje królestwo i jedna z największych inwestycji, jakich kiedykolwiek dokonasz. Dlatego zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony jest priorytetem. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom bezpieczeństwa w domu możesz uczynić go bezpieczniejszym.

System domofonowy

Inteligentny domofon to ważna część inteligentnego domu. Pozwoli Ci monitorować, kto jest przed domem, nawet gdy Ciebie tam nie ma. Dzięki temu zawsze masz kontrolę nad swoimi drzwiami wejściowymi bezpośrednio ze swojego smartfona, bez względu na to, gdzie jesteś. Technologia pozwala otworzyć drzwi za pomocą palca i wpuścić odpowiednie osoby.

Monitorowanie pogody

Rozwiązania Smart Home znacznie ułatwiają życie. Gdy zaczyna się burza, rolety mogą się podnieść, ogrzewanie można dostosować do warunków pogodowych. Z systemem Smart Home nie musisz zwracać uwagi na pogodę, on zrobi to za Ciebie.

Symulacja obecności

Chcąc mieć pewność, że Twój dom jest dobrze chroniony podczas Twojej nieobecności, symuluj swoją obecność dzięki inteligentnym rozwiązaniom dla domu. Możesz łatwo tworzyć scenariusze, które ożywią Twój dom. Rano podnoszą się rolety, wieczorem zapalają się światła, a telewizor włącza się i wyłącza – możliwości są niemal nieograniczone. Dają ci spokój i odstraszają potencjalnych włamywaczy.

Wykrywanie ruchu

Kamera Smart Home wyposażona w czujniki ruchu są podstawą urządzenia inteligentnego domu. Nadaje domowi własnych oczu i uszu. Większość inteligentnych domów zapewniają poczucie bezpieczeństwa wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Napad

Smart Home systemy zapewnią ci bezpieczeństwo podczas snu. Gdy usłyszysz nietypowy hałas, wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, a Twój dom i ogród rozbłysną jasnym, oślepiającym światłem, odstraszając nieproszonych gości.

Komfort

Rozpocznij dobry dzień dzięki rozwiązaniom Smart Home. Inteligentna technologia 

lekko przyciemni światło, a rolety uchylą nieco swoje listwy, by wpuścić do sypialni pierwsze promienie słońca. W drodze do łazienki czujniki ruchu oświetlą drogę do prysznica, a termostaty pokojowe zapewnią przyjemne ciepło w łazience. Poznaj rozwiązania Smart Home i zyskaj więcej czasu na ważne rzeczy w życiu.

Sterowanie oświetleniem

Automatycznie dostosuj oświetlenie do swojego nastroju lub pory dnia. Czytanie na sofie, gotowanie lub przyjemne spotkanie przy stole – w Twoim domu jest niezliczona ilość różnych scenariuszy, a dzięki sterowaniu oświetleniem Smart Home możesz w dowolnym momencie stworzyć różne sceny świetlne, dopasowane do okazji.

Ogrzewanie i klimatyzacja

Zautomatyzowane ogrzewanie pozwala na łatwe ogrzanie bądź schłodzenie domu, w zależności od temperatury zewnętrznej i wewnętrznej. Urządzenie może również nauczyć się Twoich nawyków i dostosować dom do Ciebie.

System domofonowy

Dzięki systemowi domofonowemu masz zawsze kontrolę nad swoimi drzwiami wejściowymi, bez względu na to, gdzie jesteś, bezpośrednio ze swojego smartfona. Nie musisz wstawać z kanapy, by otworzyć drzwi.

Kontrola żaluzji

Jasne światło zapewnia dobry nastrój lub odpowiednie warunki oświetleniowe podczas czytania książki czy gotowania. Z łatwością możesz regulować oświetlenie dostające się do wnętrza domu, co ułatwi Ci skupienie się na relaksie i przyjemnościach.

Multimedia

Kto nie lubi potańczyć do ulubionej muzyki? Obudź się rano przy ulubionej piosence, słuchaj relaksujących dźwięków w łazience lub odtwarzaj nastrojową muzykę podczas przyjemnego spotkania przy stole. Muzyka uszczęśliwia. Teraz w bardzo prosty sposób możesz ją mieć wszędzie.

Głos

Smart Home w mieszkaniu może kontrolować Twój głos i wykonywać polecenia. Gdy zechcesz włączyć światło sufitowe, sterować roletami czy muzyk, a wystarczy, że podasz odpowiednią komendę, a technologia zrobi za ciebie resztę.

Energia

Produkty Smart Home nie tylko czynią Twoje życie bezpieczniejszym, wygodniejszym i przyjemniejszym, ale także pomagają oszczędzać energię i pieniądze. Inteligentny dom optymalizuje, jak i kiedy zużywa energię, co wpływa pozytywnie na Twój budżet i środowisko.

Kontrola żaluzji

Zintegrowane rozwiązania do zarządzania roletami z inteligentnym domem, efektownie współpracują z oświetleniem, zapewniając efektywność energetyczną.

Funkcja wyłączania wszystkiego

Smart Home systemy zostały zaprojektowane, byś jednym przyciskiem mógł wyłączyć wszystkie światła w domu, gdy nie masz pewności, czy zostały wyłączone. 

Ogrzewanie i klimatyzacja

Dzięki inteligentnemu systemowi ogrzewania i chłodzenia możesz codziennie cieszyć się optymalną temperaturą w każdym pomieszczeniu w domu. Jednocześnie chronisz przy tym środowisko i swój portfel.

Panele słoneczne

Połączenie instalacji fotowoltaicznej z inteligentnym systemem pozwala na większą kontrolę nad zużyciem energii kiedy chcesz i gdziekolwiek jesteś.

Szeroka gama rozwiązań Smart Home zapewnia łatwiejsze i bezpieczniejsze życie.

Niezależnie od tego czy przeprowadzasz się do nowego miejsca, budujesz dom, czy robisz remont, różne systemy mogą dodać Twojemu domowi wygody i inteligencji. Bezpieczny dom to poczucie bezpieczeństwa w domu jak i poza nim.

Artykuł powstał we współpracy z smartme.pl.

Lubi:
0 0
Wyświetlenia:
9
Kategorie artykułów:
Technologia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

//end .entry-bottom